Leden 2013

Foto 03 - Cloudy Miracle

30. ledna 2013 v 19:08 | Gwen |  Fotografie
Tak opět něco málo z léta :) Podařilo se mi zachytit tuto zvláštní oblohu, nikdy jsem takovou před tím neviděla.


Foto 02 - First Snow

26. ledna 2013 v 9:51 | Gwen |  Fotografie
Tentokrát jsem pro Vás vybrala fotku ne moc starou, fotila jsem ji cca před měsícem, když napadl první sníh (říká také název). Ale jak už jsem řekla, nevím kolik těch fotek ze zimní přírody bude, protože opravdu jen málo kdy se mi podaří udělat dobrý záběr, aby všechno vypadalo podle mých představ. Už jsem ji před nějakou dobou dala na moji galerii, která se nachází na stránce deviantART a lidem se celkem líbila, tak doufám že vám se bude líbit taky :)


Drawing 01 - Rika from Higurashi no Naku Koro ni

24. ledna 2013 v 19:20 | Gwen |  Kresby
Zde je jedna z mých kresb. Jenom tak malé info o postavě a sérii :)

Jméno: Furude Rika
Série: Higurashi no Naku Koro ni

Anime seriál podle novel. Je založen predevším na minulosti a odehrává se v 20.stol. v japonské vesnici. První dojem ve vás možná vyvolá nejistotu a zmatenost, protože tady je vlastně "normální", že hlavní postava umře hned v druhé episodě, ale ve třetí se objeví znovu - série je totiž rozdělena na kapitoly. Jde o to, že Keichii (hlavní postava), který je ve zdejší škole nový, postupně zjistí pravdu o "roztomilých" dívkách, jako je např. Rika. Nedoporučuju pro slabší povahy, kterým se dělá mdlo při pohledu na krev.


Foto 01 - Don't Cry

22. ledna 2013 v 17:43 | Gwen |  Fotografie
Nejdříve budu přidávat nějaké fotky, které jsem už nafotila dříve minulého roku (např. v létě). Vzhledem k tomu, že je venku zima (není divu když je Leden) tak upřímně, teď moc nefotím, ale budu se snažit pořídit nějaké dobré foto, ale jak už jsem řekla, více začnu fotit až na konci Března. To znamená, že se více zaměřím na mé kresby.

Také sem tam přidám i efekt na nějakou fotku, protože můj foťák nepořizuje fotografie moc dobré kvality (proto plánuju mít nový a profesionálnější). Na fotce je můj pes jménem Gwendy, fotím jí moc ráda, ona se vlastně sama ráda fotí a navíc nemám toho moc víc na focení, proto budu přidávat hodně obrázků s ní.


Úvod

21. ledna 2013 v 18:02 | Gwen |  Ostatní
Zdravím všechny, kteří právě čtou tento článek.

Jsem ráda, že jste si našli nějaký ten čas a porozhlédli se na mém novém blogu. Jak vidíte, můžete mi přezdívat "Gwen" nebo "Clair", záleží na tom, jak se vám co zalíbí. Abych byla stručná, nikdo nemá moc rád dlouhé úvodní články, tak to trošku zkrátím.

Jsem již zkušený blogař, ale můj předchozí blog byl prostně, špatný. Tento nový se bude zaměřovat hlavně na design včetně fotografií, kresb a ostatních výtvorů, vytvořených videí ale také počítačové grafiky. Sem tam možná hodím slovo o dalších mích koníčcích.

Jedna taková věc, ke které budu přidávat mé výtvory, je Anime (alias japonské animované filmy) a Manga (japonský styl komixů). To se týče pouze kresb a videí - říkám to proto, aby i milovníci anime a mangy mohli navštěvovat tento blog (který je určen především pro zájemce designu).

A ještě jedna malá maličkost, nejsem žádný zkušený designer nebo grafik - jsem prostě patnáctiletá holka která se snaží přiblížit těmto oborům :)